ROULAGEPLUS.SK

Roulage Plus, s.r.o.

Firma Roulage SK,s.r.o, vznikla v roku 2005 spojením ľudí s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti logistiky, zasielateľstva, dopravy, colnej deklarácie a tovarovej štatistiky – Intrastatu.Firma Roulage Plus,s.r.o vznikla v roku 2017 prirodzeným vývojom a hlavnou činnosťou firmy sú : zasielateľstvo, logistika, doprava, skladovanie a poradenstvo. „Roulage“ ( Transport de marchandises par véhicules à roues. ) znamená vo francúzštine ( preprava tovaru kolesovými vozidlami ), odtiaľ pochádza náš názov firmy. Začínali sme s prepravou menších zásielok, zberných zásielok, expresných zásielok a hlavnou destináciou bola Francia.

Pozrieť naše služby

HLAVNÉ VÝHODY

Prečo si vybrať nás

Snažíme sa, aby naše služby boli na profesionálnej úrovni. Pochopili sme, že jediná cesta ako byť dlhoročným partnerom našim klientom je kompromis oboch strán. Zároveň sledujeme nové trendy v logistike a doprave, vzdelávame sa, aktualizujeme legislatívu, aby sme boli schopní konkurencie.

Nie je dôležitá veľkosť zákazky, ale prístup s akým ju zrealizujeme. Prepravu zásielok zrealizujeme podľa potrieb zákazníka, prípadne poradíme najvhodnejšie riešenie. Zásielky sú počas prepravy monitorované, dostatočne poistené a zákazníci sú včas informovaní od naloženia až po doručenie zásielky.