ROULAGEPLUS.SK

Roulage Plus, s.r.o.

Firma Roulage SK,s.r.o, vznikla v roku 2005 spojením ľudí s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti logistiky, zasielateľstva, dopravy, colnej deklarácie a tovarovej štatistiky – Intrastatu. Firma Roulage Plus, s.r.o vznikla v roku 2017 prirodzeným vývojom a hlavnou činnosťou firmy sú: zasielateľstvo, logistika, doprava, skladovanie a poradenstvo. „Roulage“ (Transport de marchandises par véhicules à roues.) znamená vo francúzštine (preprava tovaru kolesovými vozidlami), z toho vychádza aj názov našej firmy. Začínali sme s prepravou menších zásielok, zberných zásielok, expresných zásielok a hlavnou destináciou bolo Francúzsko. Dnes už pre našich klientov prevážame zásielky po celej Európe.

Naše služby

HLAVNÉ VÝHODY

Prečo práve my?

Naše služby vždy boli a budú na profesionálnej úrovni. Pochopili sme, že jediná cesta ako byť dlhoročným partnerom našim klientom je kompromis oboch strán. Zároveň sledujeme nové trendy v logistike a doprave, vzdelávame sa, aktualizujeme legislatívu, a tak sme schopní konkurencie.

Nie je dôležitá veľkosť zákazky, ale prístup s akým ju zrealizujeme. Prepravu zásielok realizujeme podľa potrieb zákazníka, prípadne poradíme najvhodnejšie riešenia. Zásielky sú počas prepravy monitorované, dostatočne poistené a zákazníci sú včas informovaní o všetkom, od naloženia až po doručenie zásielky.